Томмі Байселл

Старший менеджер проектів та тренер - управління змінами та НЛП

78%
ВМІННЯ

Томмі має тривалий і солідний досвід роботи з комплексними програмами та проектами, які, разом з роллю лідера змін, створили довгострокову вигоду для клієнтів. Томмі є старшим менеджером проектів з унікальною здатністю створювати довіру та прихильність серед членів проектної команди для досягнення ефективних результатів в організації.

Освіта та навчання

 • Програма з системних наук Університету Середньої Швеції
 • Бізнес-адміністрування Університету Середньої Швеції

Досвід роботи

 • Консультант з питань управління
 • Головний менеджер проектів/програмний менеджер з управління цінностями та змінами
 • Коуч та тренер НЛП, Мережа НЛП

Посилання

Томмі допоміг нам побудувати ефективну адміністрацію. Він допоміг нам зрозуміти, що методи та інструменти є гігієнічними факторами, і усвідомити, що саме працівники є найважливішими і визначають, чи досягнемо ми успіху чи ні.

Голова, муніципалітет

За останні 10 років Томмі неоціненно натренував більшість наших проектних менеджерів. Багато хто з менеджерів проектів також відвідував його тренінги з НЛП, які були для них надзвичайно стимулюючими.

Керівник проектного офісу великих страхових компаній

Має уявлення про те, що створює позитивні та негативні сили під час змін і як їх можна використовувати та управляти ними. Може сформувати розуміння різних етапів, через які проходять усі працівники під час змін, і як діяти як лідер, щоб бути підтримкою впродовж усього процесу змін.

91%


Завдяки своєму спокою, Томмі має унікальну здатність створювати довіру та відданість серед членів проектної команди, що дозволяє досягти ефективних результатів.

90%


Управління змінами, управління проектами та трансформаціями, а також наставництво та коучинг для підтримки виконавчого керівництва, менеджерів та працівників. Тренер НЛП.

89%


Ситуації

 1. 1
  робота над складними програмами та проектами, які, разом з управлінням змінами, створили довгострокові переваги для клієнтів.
 2. 2
  проводить тренінги з управління змінами, управління проектами та трансформації.
 3. 3
  Довіра - довіра та прихильність членів проектної команди, що сприяє досягненню ефективних результатів в організації.

Двостороннє наставництво

Те, чого ви навчили! Це, безумовно, змусило мене двічі подумати про мої цінності, мої обмеження, про те, як ми спілкуємося, і про мою карту реальності порівняно з картою реальності інших!
Студентка, Школа продажів