Концепція магазину - зміст і контрольний список

0 коментарів

by Ґоран Стааф 

14 лютого 2022 року

Створюйте успіх,розробляючи концепції для магазинів та онлайн-продажів


Колір і форма - що ще?

Який зв'язок між розробкою концепції та кольором і формою?

Ми б стверджували, що це не так просто, але вся пропозиція повинна бути описана і виражена до того, як прийде час створювати фізичне середовище. Потрібна стратегічна платформа як основа для роботи. Як ви це робите?

Почніть з клієнта

Перше питання, яке варто поставити: "Хто моя цільова аудиторія?". Це може здатися очевидним, але, на жаль, цим часто нехтують. Замість цього часто використовують інтуїцію. Іноді це спрацьовує, тому що ви вносите корективи по ходу справи. Але в міру зростання бізнесу це буде ставати все складніше.

Візуалізація є наслідком інших концептуальних елементів.

Чи йдеться про асортимент, чи про спосіб маркетингу та продажу? Яку роль відіграє зустріч з клієнтом і як вона має відбуватися - у фізичному магазині чи онлайн, а дедалі частіше - в обох каналах?

Наш досвід показує, що кілька частин повинні взаємодіяти, і не в останню чергу з огляду на те, що магазин повинен "представляти", як бачення, так і обіцянки бренду. Жодна окрема частина не гарантує формулювання привабливої концепції, саме взаємодія багатьох частин і ретельне продумування кожної з них робить концепцію зрозумілою і такою, яку можна реалізувати з успішним результатом.

З яких елементів складається концепція?

Покроковий процес створює основу для успішної роздрібної концепції

У Provecus Business Consultancy є кілька консультантів з великим і конкретним досвідом роботи в секторі роздрібної торгівлі. У кількох випадках концепції були визначені, переформульовані та уточнені, а також проведена оцінка бізнесу.

Маючи чітко визначену концепцію, ті, хто візуалізує за допомогою кольору та форми, частіше досягають успіху в передачі того, що подобається клієнтам. І багато клієнтів зрозуміли, що означає концепція і що обіцяє бренд.

Про автора

Горан Стааф

Кваліфікований консультант, бізнес-розробник у сфері роздрібної торгівлі

Йоран має великий досвід роботи у сфері роздрібної торгівлі та рітейлу на керівних посадах. Він має широкі та глибокі знання у створенні нових магазинів, нових концепцій та розробці стратегічних концепцій.
Він також заснував і керував власною компанією та брав участь у ранніх стадіях стартапів.

Підпишіться тут, щоб отримувати наші інформаційні бюлетені та розсилки.